adwokat z lodzi do rozowdu
Osobiste

Dobry adwokat z Łodzi – kogo polecacie?

Niestety mam pewne problemy i szukam dobrego adwokata z Łodzi lub okolic (sprawa byłaby w sądzie Łodzi) – kogo możecie polecić?

Sprawa dotyczy sprawy rodzinnej – rozwód / separacja, alimenty, dzieci – kontakty, podział majątku, więc szukam adwokata / radcy prawnego zorientowanego w prawie rodzinnym.

[Edycja – uaktualnienie] Jakiś czas mnie tu nie było i dopiero teraz zauważyłam te wszystkie komentarze. Dzięki wszystkim za polecenia, ale już się mój rozwód zakończył – wszystko potoczyło się tak jak chciałam. Tak jak większość tu pisała wybrałam adwokata Macieja Organiściaka (chociaż kierowałam się opiniami od znajomych i z innych stron) i jestem bardzo zadowolona. Dobry prawnik, a przede wszystkim miły i przyjazny dla klienta, aż czuje się w obowiązku podać do niego namiar, bo naprawdę bardzo mi pomógł i będę go w rewanżu polecać 🙂 – http://www.organisciak.pl/kontakt/

9 komentarzy

 • Marta

  W Łodzi jest sporo adwokatów którzy specjalizują się w rozwodach. Dużo zależy od rodzaju sprawy i Twoich oczekiwań. Najlepiej chyba samemu iść na poradę do kilku i wybrać jednego z którym najlepiej nam się rozmawiało.

  Podpytam koleżanki bo on prowadziła rozwód i była bardzo zadowolona ze swojego prawnika. Jak się dowiem kto ją reprezentował to się odezwę.

 • numira32

  Ja tylko napiszę, że do rozwodu od razu warto zadbać o dobrego adwokata, który sprawnie pokieruje naszą sprawą. Ja popełniłam ten błąd i później musiałam wnosić apelację i odkręcać przez adwokata moje błędy z pierwszego postępowania – szkoda nerwów i czasu.

 • gosiak

  Jakby tak ktoś chciał iść do kilku adwokatów czy prawników po poradę to u każdego zostawi od 100 do 300 zł więc żaden w tym interes żeby iść do kilku mecenasów. Zawsze wydawało mi się, że fora są właśnie po to żeby jak ktoś pyta to polecać konkrety i mówić dla czego a nie żeby takie złoty rady dawać typu idź do kilku to się sama dowiesz ( i przy okazji zbankrutujesz), ja walczę o alimenty i reprezentuje mnie pan adwokat Maciej Organiściak. Wcześniej już prowadził z dużym powodzeniem moją sprawę rozwodową, która zakończyła się z wyłącznej winy męża, więc mam do niego duże zaufanie.

 • Patka :)

  Polecam i proponuję skorzystać z usług adwokata Organiściaka – ma kancelarię w centrum Łodzi. Młody, fachowy, z zapałem podchodzi do problemów klientów i przy tym co najważniejsze ma bardzo przystępne ceny.

 • Anka

  Ja korzystałam z pomocy fachowców z kancelarii Obsługa Prawna – http://obslugaprawna.net.pl – nic nie mogę im zarzucić, a wręcz przeciwnie, wypada tylko polecić. Mają krótkie terminy oczekiwania na spotkanie, a sprawy prowadzą niezwykle skutecznie.

 • bartlomiej

  Nie wiem jak w sprawach rodzinnych ale mnie Pan Maciej Organiściak prowadził dwie sprawy o nabycie spadku i o zachówek, które zakończyły się z 200 tyś zł w mojej kieszeni 🙂 więc jestem bardziej niż zadowolony. Przede wszystkim chwalę sobie dobry kontakt telefoniczny z mecenasem – nigdy nie było problemu, żeby z nim porozmawiać, a sprawę prowadził bez mojego udziału żebym nie musiał łazić po sądach. Myślę, że sprawdzi się on także w sprawach rodzinnych czy rozwodowych, tym bardziej, że inni piszą opinie że takowe on prowadzi.

 • kerkos77

  Przez moją głupią ex żonę musiałem mieć sprawę o kontakty i władzę rodzicielską nad dziećmi, bo zupełnie zabroniła mi spotkań z moją dwójką synów. Sprawy prowadził adwokat Organiściak i zakończyło się przyznaniem mi spotkań z dziećmi z noclegami u mnie – tak jak chciałem 🙂 a jak żona będzie znowu fikać to już mi Pan Maciej wytłumaczył, że może zostać ukarana za utrudnianie kontaktów.

 • Tamara

  W sprawach o alimenty i rozwodowych bez dwóch zdań jednym z najlepszych fachowców w Łodzi jest Maciej Organiściak. Moja sprawa wydawała się beznadziejna, a z pomocą mecenasa udało się wywalczyć wysokie alimenty i rozwód bez winy, co było nie lada osiągnięciem. Ceny ma również bardzo przystępne na tle innych adwokatów w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.